Вступ на 1 курс (Бакалавр)

Шановний друже!
Тебе вітає Інженерно-фізичний факультет

Вступай до нашого факультету! Якщо ти, ще вагаєшься – ми тебе переконаємо!

Одним із найважливіших питань, яке  зараз турбує молодь, є вступ до ВНЗ. Вибір абітурієнта фактично визначає його майбутнє, тому обирати доцільно із найкращих навчальних закладів.

НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» багато років поспіль посідає перше місце серед вищих навчальних закладів України. КПІ ім. Ігоря Сікорського має унікальні традиції та історію, визнані наукові школи, відомих в усьому світі випускників та дійсно є одним із найкращих технічних університетів України!

Вступна компанія 2017 в НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» буде проводитись виключно за електронним поданням документів, тому необхідно звернути особливу увагу на процедуру подання документів та етапи зарахування.

Етапи вступної кампанії

(вступники на основі повної загальної середньої освіти)

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту  29.06- 26.07.17, 18-00
Початок прийому заяв та документів 12.07.17
Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які складають творчий конкурс, вступні випробування  (співбесіду) 20.07.17, 18-00
Закінчення прийому заяв та документів на основі ЗНО 26.07.17, 18-00
Строки проведення творчих конкурсів, вступних випробувань (співбесід) 21.07- 26.07.17
Терміни оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення не пізніше 12-ї год. 01.08.17
Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення не пізніше 12-ї год. 05.08.17
Терміни зарахування вступників за державним замовленням не пізніше 12-ї год. 07.08.17

за кошти фізичних та юридичних осіб

не пізніше 18.08.17

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО (вступних екзаменів, творчих конкурсів)

Перелік конкурсних предметів(вступних екзаменів, творчих конкурсів) Вагові коеф. Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або зарахування на навчання за квотами, за співбесідою
Українська мова та література 0,2 100
Математика 0,5 Один не менше 125 за умови, що інший не менше 100
Фізика або іноземна мова 0,2

Вага середнього бала атестата - 0,05;

Вага додаткового бала СДП - 0,05;

Максимальний конкурсний бал - 200.

Можливий вступ за сертифікатами ЗНО 2016-2017 рр.

Радимо також більш глибоко ознайомитися з інформацією на сайтах кафедр, адже суттєві переваги тієї чи іншої кафедри містяться не в її назві, що історично складалася, а в навчальних програмах, науковій роботі, сучасних перспективах та в реальних можливостях працевлаштування.

Факультет є одним з лідерів навчального процесу та науково-дослідницької діяльності НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського». Ми запрошуємо до навчання абітурієнтів, які прагнуть здобути якісні знання, осягнути нові горизонти, стати конкурентоспроможними та затребуваними фахівцями, зробити успішну кар'єру в різноманітних сферах життєдіяльності суспільства.

Більшість наших студентів та аспірантів проходять стажування за кордоном у провідних відомих світових університетах та дослідницьких центрах.

У нас бюджетна форма навчання, а всім бажаючим без виключення надається гуртожиток .

Інженерно-фізичний факультет НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» - визнаний у світі освітній центр підготовки висококваліфікованих кадрів для промислових підприємств, наукових державних установ та бізнесу. Працевлаштування випускників – у провідних промислових підприємствах Укроборонпрому, аерокосмічного, металургійного та хімічного комплексів, в машинобудуванні, ювелірній справі, медицини, у криміналістиці, на митниці.

Факультет забезпечує наскрізну підготовку «бакалавр» - «магістр»- «доктор філософії (PhD)» за навчальними програмами, інтегрованими у Європейський освітній простір. ІФФ – учасник міжнародних освітніх проектів TEMPUS, ERASMUSMUNDUSта ін., забезпечує кращим випускникам подвійний диплом НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та Магдебургського університету ім. Отто-фон-Геріке, Німеччина.

Наукові дослідження та підготовка фахівців на інженерно-фізичному факультеті ведуться з широким використанням власної лабораторної бази ІФФ та новітнього обладнання Національної академії наук України, сучасного програмного забезпечення. Спираючись на багаторічний досвід плідної співпраці, факультетом і НАН України заснована навчально-наукова асоціація з напрямів “Матеріалознавство”, “Матеріалознавство та спеціальна металургія”, “Матеріалознавство і металургія”, до якої увійшли всесвітньо відомі наукові центри НАН України: Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона, Інститут проблем матеріалознавства ім. З.М.Францевича, Інститут металофізики ім. Г.В.Курдюмова, Фізико-технологічний інститут металів і сплавів, Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М.Бакуля. До викладання дисциплін залучаються провідні вітчизняні та закордонні вчені. Практичні навички майбутні інженери набувають на високотехнологічних підприємствах України та Європи.

Щиро запрошуємо всіх бажаючих до вступу на наш факультет!

Спеціальності та спеціалізації підготовки фахівців ІФФ НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Спеціальність: 132 Матеріалознавство

Спеціалізації:

Спеціальність: 136 Металургія

Спеціалізації:

Більш детальну інформацію про умови відбору та пільги можна отримати за адресою: