IFF BEST ІНЖЕНЕРНО-ФІЗИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

Підготовчі курси

Підготовчі курси

kpi

Підготовчі курси КПІ ім. Ігоря Сікорського (http://eqmi.kpi.ua/node/6)  традиційно вважаються одними з найкращих в Україні. Упродовж останніх двадцяти дев’яти років підготовчі курси були і залишаються основним джерелом поповнення студентських лав Університету найбільш підготовленою, талановитою та обдарованою молоддю. Система довузівської підготовки Інституту моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського спрямована на підвищення якості прийому до Університету, створення умов для вдосконалення профільної підготовчої освіти, успішного складання слухачами ЗНО і додаткових вступних випробувань, розвиток системи довузівської професійної орієнтації. 

Методичне та програмне забезпечення роботи підготовчих курсів дозволяє оптимально синхронізувати протягом навчального року два взаємопов’язані процеси: поглиблену підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та приведення рівня знань слухачів з фундаментальних дисциплін до рівня вимог університетських програм. 

До роботи на підготовчих курсах залучені провідні викладачі університету, високваліфіковані вчителі, які мають багаторічний досвід роботи в системі доуніверситетської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 

Адреса: 03056, Київ, вул. Політехнічна, 14, корп. 16, кабінет 123.
Телефон: (044) 204-90-53; (097) 628 – 06 – 22; (063) 955 – 08 – 46; (097) 710-14-58; (063) 514-32-52
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://pk.kpi.ua/

Search

Latest News