Додаток до диплому європейського зразку

Відновлення видачі додатків до дипломів про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT)

Джерело: http://kpi.ua/diploma#sthash.AFSP3221.dpuf
Додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка (далі Додаток) - це документ, що видається випускникам вищих навчальних закладів усіх форм власності і підпорядкування з метою надання інформації, необхідної для об`єктивної оцінки кваліфікації (ступеня) вищої освіти, здобутою особою, яка отримала диплом про вищу освіту.
Форма додатка затверджена Європейською комісією, Радою Європи і UNESKO/CEPES та виготовляється на основі фотокомп’ютерних технологій.
Шановні студенти та випускники! На сьогодні відновлено видачу додатків до дипломів про вищу освіту європейського зразка!
Кожен бажаючий студент, а також випускник НТУУ «КПІ» (не раніше 2008 року випуску) може отримати такий додаток. Для цього необхідно звернутись до деканату, або на кафедру, та надати заяву з пакетом необхідних документів.
Заяви можна подати у наступні терміни:
•    для студентів за ОКР бакалавр, спеціаліст та магістр – не пізніше ніж за два місяці до закінчення навчання;
•    для випускників НТУУ «КПІ» - в період з 1 по 31 жовтня та з 1 по 30 квітня щорічно.
Зверніть увагу, що студенти та випускники надають різні документи на отримання додатка!
Вартість додатка до диплома про вищу освіту європейського зразка станом на 1 вересня 2014 року становить – 67 грн. 92 коп.
Більш детальну інформацію можна отримати у відповідальних по кафедрах:
- ФХОТМ - Сергеєва К.О. 131-9
- МТО - Стокаліч В.М. 307-9