До уваги студентів ІФФ!

Студентів, які мають право на отримання додаткових балів до стипендії відповідно до чинного законодавства, просимо надсилати відповідні документи (копії статей, дипломів, подання наукових керівників, керівників зареєстрованих гуртків, керівників департаментів та організацій студентського самоврядування тощо), що підтверджують досягнення, на електронну адресу:  ldoniy@ukr.net(для Олени Олександрівни).

Необхідно також вказати наступні данні у таблиці, що додається:

ПІБ студента            Група Тел. студента       Перелік документів для нарахування додаткових балів     Керівник      Тел.керівника

Підтвердженням того, що документи доставлені та прийняті до обробки у деканаті,  буде відповідь про отримання листа.

У разі відсутності відповіді,  необхідно надіслати повторного листа та зв‛язатися по тел. 097-6401033 з відповідальною особою Доній Оленою Олександрівною.

Термін надсилання документів: з 18.05.2020 по 27.05.2020

Дата надання до деканату паперових документів з оригіналами підписів буде  з'ясована пізніше після завершення карантину.

Деканат

Нарахування додаткових балів в дистанційному режимі