• Новини

Конкурс наукових робіт студентів і аспірантів «Інноваційні підходи в електрометалургії та споріднених галузях: від науки до виробництва»

Шановні студенти!

В термін з 20 січня по 05 квітня 2020 року інженерно-фізичний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» спільно з Українською Асоціацією виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції (УкрФА) проводить конкурс наукових робіт студентів і аспірантів «Інноваційні підходи в електрометалургії та споріднених галузях: від науки до виробництва».

Основними завданнями конкурсу є:
- виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей;
- стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;
- популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;
- залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою студентською молоддю;
- формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, проектах;
- пошуки шляхів вдосконалення технологій вітчизняного виробництва;
- стимулювання наукової молоді до співпраці з реальним сектором економіки.

Запрошуємо студентів і аспірантів Вашого навчального закладу взяти участь в конкурсі. Для участі в конкурсі необхідно до 23 березня 2020 року направити наукову роботу на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Положення про конкурс наукових робіт, вимоги до оформлення робіт, порядок їх рецензування і визначення переможців додаються, а також розміщені на сайті інженерно-фізичного факультету НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» http://iff.kpi.ua та УкрФА https://ukrfa.com.ua/ua/.

Вимоги та порядок проведення конкурсу наукових робіт студентів і аспірантів.

Завантажити pdf файл.

ПОЛОЖЕННЯ про конкурс наукових робіт студентів і аспірантів.

Завантажити pdf файл.