• Новини

Відвідування «Побужського Феронікелевого комбінату» студентами та викладачами ІФФ

12 грудня 2019 року група студентів та викладачів двох спеціальностей інженерно-фізичного факультету («Матеріалознавство» та «Металургія») відвідали ТОВ «Побужський Феронікелевий комбінат», що знаходиться у Кіровоградській області, Голованівського р-н, яка була організована українською асоціацією виробників феросплавів – за що велика подяка виконавчому директору УкрФА Кудрявцеву Сергію Леонідовичу та його колезі Голубчику Олександру).

Під час екскурсії студенти та викладачі ознайомились з процесами плавки у електродуговій плавильній печі, бесемерівським конвертором та лабораторією хімічного та фазового аналізу.

Як заявили студенти, їх враження від екскурсії були неймовірними: ".... увесь завод вражає своїми масштабами виробництва. Територія, виглядає як невелике місто, одну десяту частину якого займає піч, а коли на власні очі бачиш як працює конвертор, то складається враження ніби відбувається виверження вулкану...».

Загалом екскурсія була проведена чудово, екскурсанти були забезпечені триразовим харчуванням та комфортними умовами подорожі, а усі працівники заводу були ввічливими та привітними. Хочемо ще раз висловити щиру подяку організаторам екскурсії - виконавчому директору УкрФА Кудрявцеву Сергію Леонідовичу, його колезі Голубчику Олександру та персоналу комбінату за цю поїздку та теплий прийом.

На згадку про екскурсію всі отримали невеличкі подарунки – шматочки металевого феронікелю. Трішки стомленими, але задоволеними від екскурсії, із багажом нових знань та вражень всі повернулися до Києва.

Студенти та викладачі ІФФ біля входу на територію "Побужського Феронікелевого комбінату"На території заводу після інструктажу з техніки безпеки

Представник керівництва заводу починає екскурсіюВідвідування кімнати управління електро-дуговими печами

Представлення пульту управління процесами виробництва феросплавівУ цеху, де виплавляється феросплав

Центральна заводська лабораторія хімічного аналізуСтомлені, але задоволені повертаємось додому