Науковий Еверест та претендент на Нобелівську премію

Юрій Георгійович Гогоці - випускник інженерно-фізичного факультету кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії 1984 року, а нині директор Інституту Нанотехнологій університету А. Дж. Дрекселя (Drexel University Philadelphia, US), доктор технічних наук, професор, найбільш цитований український вчений«Почесний доктор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», входить в ТОП-5 українців, які вразили своїми досягненнями цілий світ та претендент на Нобелівську премію.

Юрій Гогоці завжди бажаний гість на інженерно-фізичному факультеті,  8 червня 2017 року він прочитав лекцію студентам та співробітникам  факультету на тему: "Відкриття нових матеріалів і технології майбутнього".

У даний час професор Ю. Гогоці очолює групу вчених, які займаються дослідженням наноструктурного вуглецю і кераміки. Він вивчає ефективні сучасні джерела енергії - суперконденсатори, і застосування наноматеріалів для енергетики, очищення води та медицини. Професор Юрій Гогоці та його колеги відкрили нові двовимірні матеріали - Максени (англ. MXenes).

YuryGogotsi 1755 e1472837549984

2019 Air Vapormax Flair