Шановні першокурсники!

Щиро вітаємо вас з першим важливим кроком успішного самостійного життя. Ви обрали одну з базових, найбільш затребуваних в Україні і світі спеціальностей. Без матеріалознавців, нових матеріалів і технологій не можуть ні успішно функціонувати, ні розвиватись жодна галузь науки й техніки промислового виробництва, економіка і всі, без винятку, області життєдіяльності людини. Не випадково у світі другим пріоритетом після безпеки та здоров'я людини є створення нових матеріалів і технологій. Тим більше, здоров'я і комфортне проживання людини в значній мірі залежать від нових матеріалів.

Бажаємо вам міцного здоров'я, творчого натхнення, успіхів, вагомих здобутків у навчанні та щастя в особистому житті!

Від імені колективу викладачів та студентів

інженерно-фізичного факультету

З найкращими побажаннями П.І. Лобода