Perspektywy Women in Tech Summit 2019

12-14 листопада студентки, аспірантки та випускниці ІФФ відвідали Perspektywy Women in Tech Summit 2019, який проходив у м. Варшава, Польща.
У саміті брало участь 6000 учасниці з 52 країн світу.
Для дівчат проводилися воркшопи, презентації та лекції технічного спрямування та була можливість поспілкуватися з представниками компаній світового рівня.
Поїздка була насичена знайомствами, зустрічами та спілкуваннями.
Дякуємо організаторам за можливість відвідати захід такого рівня, а дівчатам-учасницям – за чудову атмосферу.

photo 2019 11 21 20 43 43

Науковий семінар

28.11.2019 р. о 14:15 год. в ауд. 203, корп. 9 відбудеться науковий семінар на тему:

«Батутна технологія формування функціональних покриттів»

Доповідач:Семенюк В., генеральний директор та науковий керівник «GreSem Innovation, LLC», Київ, Україна.

Запрошуються викладачі, науковці, аспіранти та всі бажаючі.

Запрошуємо усіх на "XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ"

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Міжнародні спеціалізовані виставки у рамках форуму:

- Металообробка (металообробні технології, обладнання)

- УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання)

- УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)

- УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали)

- Гідравліка. Пневматика

- Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)

- УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості)

- Підйомнотранспортне, складське обладнання

- Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольновимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація)

- Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони)

Коли: 19-22 листопада 2019

Де: м. Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15 (метро «Лівобережна»)

Розклад та деталі (https://www.iec-expo.com.ua/prf-2019.html).

Для безкоштовного відвідування виставки необхідно зробити один список студентів (за підписом декана/директора) та призначити відповідального від факультету/інституту. Список необхідно надати до 12:00 18 листопада 2019 в ДНВР (каб. 1-04 аба 1-07).

У разі питань пиши нам в телеграм (http://t.me/DNVR_team_bot) або за телефоном 044 204-85-93 (Наталія Пожарська). #ДНВР

6 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «HighMatTech-2019»

Previous Conference Program

Друге інформаційне повідомлення