IFF BEST ІНЖЕНЕРНО-ФІЗИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

Засідання науково-методичного семінару з обговорення проблем набору на перший курс

26 березня 2019р. на інженерно-фізичному факультеті відбулося засідання науково-методичного семінару з обговорення проблем набору на перший курс, підготовки фахівців за програмами бакалавра, магістра та доктора філософії за спеціальностями 132 "Матеріалознавство" та 136 "Металургія".

viber image 2019 04 12 216.34.39 viber image 2019 04 12 16.34.440

УХВАЛИЛИ

Провести масштабну профорієнтаційну роботу шляхом розповсюдження інформації про найбільш вагомі досягнення, які змінили світ і життя людини, через засоби масової інформації, наголосивши на дефіцитності фахівців і збільшення держзамовлення:

            – місцеві та центральні канали телебачення;

            – соціальні мережі інтернетресурсів;

            – в пресі.

Не допускати неконтрольованого вилучення місць держзамовлення на молодших спеціалістів.

Колегіально вирішити питання максимальної кількості кредитів що дозволяють зараховувати молодших спеціалістів з інших не матеріалознавчих спеціальностей.

Ярмарок професій у Рокитному

21 березня 2019 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся Ярмарок вакансій. У цьому заході прийняли участь викладачі кафедри фізики металів Конорев С. І., Шаповалова Н. А. та Франчік Н. В.

На Ярмарок завітали учні 9-х ‒11-х класів загальноосвітніх шкіл селища Рокитне. Мета заходу ‒ зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професії, розширити їх уявлення про професії і отримати інформацію про навчальні заклади.

Прочитати новину повністю на сайті кафедри.

 

Ярмарок професій на базі Прилуцького професійного ліцею Чернігівської області

22 березня асистенти кафедри фізики металів Шаповалова Н.А. та к.т.н. Бурмак А.П. відвідали Ярмарок професій на базі Прилуцького професійного ліцею Чернігівської області та представили освітню програму кафедри фізики металів «Металофізичні процеси та їх комп’ютерне моделювання».

Прочитати новину повністю на сайті кафедри

 

Оголошення

12 квітня 2019 р. о 14:15 в аудиторії 101 корпусу №9

в підрозділі / групі підрозділів ІФФ відбудеться пряме таємне голосування з обрання виборних представників з числа працівників, які не є науковими, наувово-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Університету.

Претенденти у виборні представники можуть бути висунуті трудовими колективами або шляхом самовисування, про що до Організаційного комітету (кім. 123-1) подається витяг протоколу конференції трудового колективу або заява не пізніше 5 квітня 2019 р.

Школа-конференція молодих вчених

 

27–31 травня 2019 року на базі туристичного комплексу «Водограй» у смт. Чинадієво Мукачівського району Закарпатської області триватиме школа-конференція молодих вчених «Сучасне матеріалознавство: фізика, хімія, технологія» (СМФХТ–2019) (School-conference «Modern material science: physics, chemistry, technology»,MMSPCT–2019). 

Детальніше...

Більше статей...

Search