IFF BEST ІНЖЕНЕРНО-ФІЗИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

Шановні колеги!!

Прохання співробітників університету підписатись на телеграм канал Загального відділу https://t.me/zv_kpi. На цьому каналі будуть викладатись загальноуіверситетські накази та розпорядження.

Шановні студенти та співробітники! Карантин у КПІ продовжено!

Відповідно до рішення Кабінету міністрів України карантин у КПІ ім. Ігоря Сікорського триватиме до 24 квітня 2020 року.Дія всіх заходів щодо організації навчального та робочого процесів в університеті, передбачених наказом ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського 7/60 від 17.03.2020, продовжується та є чинною на весь період дії карантину, оголошеного та подовженого українським урядом.З умовами цього наказу можна повторно ознайомитись тут (НАКАЗ № 7-60 від 17.03.2020).

Шановні студенти та аспіранти!

У зв'язку із оголошенням карантину до 3 квітня 2020 року прийом матеріалів на конкурс наукових робіт студентів і аспірантів «Інноваційні підходи в електрометалургії та споріднених галузях: від науки до виробництва» подовжено до 8 квітня 2020 року.

Оргкомітет

Інформація про конкурс: http://iff.kpi.ua/news-iff/1188-konkurs-naukovykh-robit

Рекомендації щодо дій задля недопущення коронавірусу COVID-19

Шановні співробітники та студенти, відповідно до наказу ректора №7/52 від 06.03.2020 доводимо до вашого відома рекомендації для вищих навчальних закладів ДУ "Центру громадського здоров'я МОЗ України".

Рекомендації для вищих навчальних закладів

Більше статей...

Search