IFF BEST ІНЖЕНЕРНО-ФІЗИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО
  • Головна
  • Кафедра металознавства та термiчної обробки МТО

Кафедра металознавства та термiчної обробки (МТО)

http://mto.kpi.ua

Кафедра металознавста і термічної обробки (МТО) була створена в Київському політехнічному інституті в 1925 році. Слід відзначити, що викладання однієї з профільних учбових дисциплін кафедри – металографії – було розпочато ще в 1910 році, коли за іниціативою професора Воропаєва М.А. була організована металографічна лабораторія у складі кафедри загальної технології металів на механічному факультеті. Кафедру очолює професор Я.В.Заулічний.

Кафедра постійно cпівпрацює з провідними науково-дослідними інститутами НАН України в рамках учбово-наукової ассоціації “Матеріалознавство”, що дає додаткові можливісті студентам в навчанні та практичній діяльності.

В останні роки проводиться фахівців на спільному українсько-німецькому факультеті НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” та Технічному Університеті “Отто-фон-Гьоріке” (м. Магдебург).

Підготовка спеціалістів на кафедрі проводиться за напрямком "Інженерне матеріалознаство", спеціальність "Металознавство". За весь час існування на кафедрі підготовлено більше 2 тисяч бакалаврів, інженерів, магістрів. Випускники кафедри працюють на підприємствах і в організаціях автомобіле- та приладобудування, аерокосмічної та електронної техніки, мікроелектроніки, в провідних науково-дослідних інститутах Національної Академії наук України, викладачами вищої школи, службовцями держапарату, інноваційної сфери та міжнародних установ.


 

Zaulichnyj

 Завідувач кафедри

 Заулічний Ярослав Васильович

(персональний кабінет,       особиста сторінка "Intellect.kpi.ua")

 доктор фізико-математичних наук, професор

 Кабінет № 113-9

 (044) 406 83 70

 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

 

 

 

MtO

adidas Ultra Boost kaufen metallic silver

Search

Latest News