• Кафедра ливарного виробництва чорних i кольорових металiв ЛВЧКМ

Кафедра ливарного виробництва чорних і кольорових металів (ЛВЧКМ)

Кафедра ливарного виробництва чорних і кольорових металів НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” здійснює підготовку фахівців за спеціалізаціями:

Наші випускники вже працюють на багатьох підприємствах і в фірмах.
Програма навчання за фахом складається з фундаментальної бакалаврської і магістерської підготовки.

Кращі студенти мають можливість завершити навчання в Німеччині і отримати два дипломи про вищу освіту. Набуті знання та практичні навички дають можливість вам заснувати власну справу.

Форма навчання – денна та без відриву від виробництва за кошти державного бюджету України та юридичних і фізичних осіб.

Кафедра готує фахiвцiв з розроблення нових матерiалiв, наукоємних технологiй їх одержання i формоутворення, визначення властивостей матерiалiв та оцiнки якостi готової продукцiї, автоматизацiї технологiчних процесiв з використанням сучасних засобiв обчислювальної технiки та iнформацiйних технологiй.

Випускники кафедри працюють в установах НАН України, галузевих науково-дослiдних закладах, проектно-конструкторських iнститутах, органiзацiях та на пiдприємствах практично всiх галузей промисловостi, які виготовляють деталi для машин i механiзмiв із металiв i сплавiв методами лиття.

yamshinskiy

Завідувач кафедри

Ямшинський Михайло Михайлович

(персональний кабінет,    особиста сторінка "Intellect.kpi.ua")