Вітаємо переможця міжнародної студентської конференції студентку гр. ФТ-32 Марину Босягу

2b З 6-го по 7-ме квітня 2017 р. відбулась друга міжнародна студентська наукова конференція «Deutsch und Technik» (за підтримки DAAD) у Киргизському державному технічному університеті імені І. Раззакова (КГТ), м. Бішкек (Киргизстан), в якій брали участь студенти з трьох країн (Киргизстан, Казахстан та Україна). Головними вимогами при відборі на участь у конференції були наявність власної ідеї рішення технічної проблеми сьогодення та володіння німецькою мовою на високому рівні. Всі учасники конференції виступали із своїми доповідями і давали відповіді на питання німецькою мовою. Модераторами цієї німецькомовної наукової студентської конференції були представники DAAD та професори з Німечини.

Одним з двох представників з України була студентка гр. ФТ-32 4-го курсу інженерно-фізичного факультету НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» (кафедра металознавства та термічної обробки) та одночасно студентка Спільного українсько-німецького факультету машинобудування Босяга Марина, яка зайняла перше місце на цій конференції. Тема її доповіді була пов’язана з дослідженням впливу ударно-вібраційної обробки на морфологію та структуру суміші нанопорошків SiO2 -Al2O3 під керівництвом проф., доктора фіз.-мат. наук Я.В. Зауличного.

3bКрім наукової доповіді студенти прийняли участь у презентації своїх університетів та факультетів, а також в обміні досвідом щодо вивчення німецької технічної мови.

У вільний від наукової роботи час учасники конференції ознайомились з кампусом університету та визначними місцями м. Бішкек.

Участь в цій конференції сприяла покращенню у взаєморозумінні між студентами різних країн та набутті досвіду презентації наукових робіт і стартап-проектів.

Наступного року планується проведення міжнародної студентської конфенції у м. Києві і ми маємо надію, що наші студенти будуть і надалі підтримувати високий рівень КПІ та хай їм щастить.