Форум ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Республіки Польща

6-7 квітня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся форум ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Республіки Польща.  На форумі були присутні представники КПІ ім. Ігоря Сікорського (Інженерно-фізичний факультет, та ін.); Департамент міжнародного співробітництва університету м. Зелена Гура; Департамент вищої освіти Фундації з розвитку системи освіти національної агенції програми Erasmus+; Університет технологій м. Вроцлав; Познанський політехнічний університет; Національний університет будівництва і архітектури; Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця; Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка; Національний університет водного господарства та природокористування, та ін.
P70407 105004