Міжнародна наукова конференція "МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОБОТИ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ – 6", 1 – 2 грудня 2016 р. м. Київ 2016 р.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

Лобода П.І. – голова орг. комітету, декан інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститутімені Ігоря Сікорського», член-кор. НАН України, д.т.н., професор.

Чернега С.М. – вчений секретар д.т.н., професор.

Місце проведення конференції – Національний технічний університет України «Кпіім.І. Сікорського», Інженерно-фізичний факультет, корп. 9

Проблематика конференції

• Секція 1. Композиційні армовані та порошкові матеріали;
  • Секція 2. Поліфункціональні покриття та інженерія поверхні;
  • Секція 3. Матеріали закристалізовані із розплаву;
  • Секція 4. Інформаційне забезпечення наукових досліджень у матеріалознавстві;
  • Секція 5. Комп’ютерне моделювання металургійних процесів;
  • СЕКЦІЯ 6. Наноматеріали та нанотехнології.

Календар конференції

Доповіді приймаються до 25.11.16.

Работа конференції з 01.12.16. по 02.12.16.

Інформація, Информация, Information