Проект "Платформа"

Шановні колеги!

Під егідою Аерокосмічного товариства університету започатковано ініціативний комплексний проект"Платформа". Для участі в проекті запрошуються всі науковці, викладачі та студенти університету, а також інших наукових закладів.

У додатках наведено початковий перелік науково-технічних завдань відповідних проблем проекту та приблизний розподіл задач в межах компетенції підрозділів університету.

Увага!  Заповнювати на конкретного виконавця проекту (автора).

P.S. Обов'язковою умовою виконання проекту є залучення студентів до рішення задач проекту в рамках розрахункових, курсових, дипломних та магістерських робіт.

До обговорення проекту запрошуються всі бажаючі.

Пропозиції та зауваження надсилати на пошту експертної групи проектуосновна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

додаткова Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.