Особливості 2 атестації

Шановні колеги,
доводимо до вашого відома рішення щодо особливостей
проведення 2-ої атестації (16.05-21.05.2016):

- Проведення 2-ої атестації буде здійснюватися в системі Електронний Кампус для всіх факультетів/інститутів. Результати атестації кожен викладач проставляє у атестаційну відомість (деканат, кім. 216-9) та вносить результати у кампус;

- Для факультетів/інститутів буде реалізована автоматизована передача даних в систему Деканат (через 2-3 дні після проведення атестації до 25 травня 2016 р. дані автоматично передаються в систему Деканат).

Для реалізації цього заходу необхідно відповідальному за кампус на факультеті разом з методистами кафедр, які формують НП і РНП,
встановити однозначність кредитних модулі в системі ЕК та Деканат; для встановлення однозначності необхідно попередньо домовитись про консультацію зі спеціалістами КБІС за телефоном 204-80-06.

- По закінченню 2-ої атестації від кафедр необхідно подати, за Вашим
бажанням, узагальнену інформацію щодо покращення функціональності модулів «Навантаження», «Поточний контроль», «Атестація» системи ЕК.

У випадку питань звертатися до  Маториної Тетяни Анатоліївни.
  Департамент навчальної роботи.
  т.ф.(044)204-96-42