IFF BEST ІНЖЕНЕРНО-ФІЗИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

Перемога у конкурсі Nescafe Idea-X

Крім наших студентів випускників, які є висококласними спеціалістами у нашого факультету є ще один привід для гордості- це наш рідний 9 корпус, де вже більше 30 років знаходиться наш факультет. Дуже приємно усвідомлювати, що наші студенти не просто розділяють нашу любов до рідного корпусу, а щей намагаються зробити його краще. Витрачають на це власні сили й вільний від навчання час.
Nescafe0118 серпня було оголошено, що колектив студентської ради, здобув перемогу у конкурсі Nescafe Idea-X та отримав приз глядатських симпатій в розмірі 50 тисяч гривень на реалізацію власної ідеї, а саме проведення ревіталізації простору та створити т нове культове у внутрішньому дворику нашого 9 корпусу, який серед студентів отримав ім’я «Колізей».
Протягом фінального етапу конкурсу на сайті Nescafe, проект наших студентів підтримало більше 6000 користувачів, а загалом за всі етапи конкурсу більше 15000, що безперечно говорить, про актуальність та потрібність цього проекту.
Nescafe02Це є гарним прикладом того, що студенти нашого факультету є ініціативними й всебічно розвинениними особистостями, які не лише гарно навчаються, та мають гарний базис знаннь зі спеціальності, а є гарними спеціалістами, здатними створити, розвинути й відстояти свій проект, що безперечно є дуже важливим в сучасних умовах для інженера.
Ми вітаємо та пишаємося нашими студентами, бажаємо їм удачі у втіленні їхнього проекту та наснаги для наступних, ще більш амбіційних проектів в яких наш факультет завжди їх підтримає

https://www.youtube.com/watch?v=jQT7YvC_tno
https://www.youtube.com/watch?v=9SMf4GVQGQ8

Search