Автошкола КПІ

1389778138 bmw20072343

Вже працює автошкола КПІ, закінчивши яку кожний по­літехнік може стати повноправним власником водій­ських прав. Заняття проходитимуть на території університету, в класах, обладнаних сучасним устаткуванням та навчальними посібниками. Матеріальна база – сучасні авто. Студенти КПІ навчатимуться за пільговими ці­нами.

1389778138 bmw20072343

“Багато студентів, ви­к­ладачів і співробітників нашого університету хоті­ли б стати щасливими власниками водійських посвідчень, – вважає О.С.Чай­ковський, керівник Спортивно-технічного центру НТУУ “КПІ”. – Та з численних пропозицій не просто визначити підходящий варіант. При виборі автошколи одних відлякують ціни, інших віддаленість від місця навчання (роботи) чи якість навчання. Тепер ці проблеми легко вирішуються”, – повідомив він. З ініціативи ректора університету М.З.Згуровського створено Спортивно-технічний центр як структурний підрозділ НТУУ “КПІ”.

Записатися в автошколу можна щодня з 10-00 до 17-00 (крім вихідних) за адресою: м.Київ, вул. Нижньоключова, 12, корп. 33 (територія автотранспортного під­при­ємства КПІ). Заняття відбува­тимуться у понеділок, середу, п'ятницю (або вівторок та четвер) з 18-00 до 21-00. Курс навчання триває 2,5-3 місяці. Вичерпну ін­формацію можна отримати за телефонами: 454-92-62 та 8-063-453-60-09.

Інф. “КПІ”

- See more at: http://kpi.ua/905-11#sthash.3nooVD1h.dpuf