Перемога на олімпіаді студента гр. ФМ-41 ІФФ Янчука Віталія

Олімпіада проходила в одинн етап і складалась лише з теоретичної частини. Спочатку проводилась реєстрація, на наступний день - теоретична частина, після перевірки робіт вручення нагород. Відбувалось це протягом чотирьох днів з 14 до 17 квітня. Олімпіада була важка не тільки через завдання, а і психологічно, саме через те, що невідомо до чого готуватись і невідомо, що очікувати  від конкурентів, оскільки суперники були найбільшими знавцями хімії серед інженерних спеціальностей, але після того, як стали відомими результати - від цього стало лише краще.

IMG 20150420 161236

- Мені пощастило стати учасником у всеукраїнській студентській олімпіаді з предмета "Загальна хімія", що проводилась у Дніпропетровьку  чому я дуже радий, але ще більше радий тому що мені вдалось отримати почесне друге місце, тим самим відстояти честь КПІ, факультета і своєї кафедри.