конференція «Внесок наукової та студентської молоді у підвищення ...»

IMG 5915 mb

25-26 березня 2015 року відбулась Молодіжна науково-технічна конференція «Внесок наукової та студентської молоді у підвищення енергоефективності та екологічності феросплавного виробництва» (Молодіжній INFACON), що проводилась як один із заходів міжнародного конгресу феросплавників INFACON-XIV, який відбудеться в Києві на початку червня 2015 року. 25 березня студенти ІФФ відвідали Побузький феронікелевий комбінат, де ознайомились з технологією виробництва феросплавів, устаткуванням та структурою металургійного комбінату. 26 березня в Залі Засідань Вченої ради НТУУ «КПІ» відбувся конкурс на кращу роботу учасників Молодіжної науково-технічної конференції «Внесок наукової та студентської молоді у підвищення енергоефективності та екологічності феросплавного виробництва», де приймали участь молоді вчені, заводські фахівці, аспіранти і студенти, які мають певні напрацювання у дослідженнях в області теорії і практики феросплавного виробництва.
Учасниками конференції надавались тези доповіді (роботи) за напрямами, затвердженими Організаційним комітетом, а саме:

IMG 5915 mb

25-26 березня 2015 року відбулась Молодіжна науково-технічна конференція «Внесок наукової та студентської молоді у підвищення енергоефективності та екологічності феросплавного виробництва» (Молодіжній INFACON), що проводилась як один із заходів міжнародного конгресу феросплавників INFACON-XIV, який відбудеться в Києві на початку червня 2015 року. 25 березня студенти ІФФ відвідали Побузький феронікелевий комбінат, де ознайомились з технологією виробництва феросплавів, устаткуванням та структурою металургійного комбінату. 26 березня в Залі Засідань Вченої ради НТУУ «КПІ» відбувся конкурс на кращу роботу учасників Молодіжної науково-технічної конференції «Внесок наукової та студентської молоді у підвищення енергоефективності та екологічності феросплавного виробництва», де приймали участь молоді вчені, заводські фахівці, аспіранти і студенти, які мають певні напрацювання у дослідженнях в області теорії і практики феросплавного виробництва.

- теорія и практика феросплавного виробництва.;
- удосконалення обладнання для феросплавного виробництва;
- екологія и охорона навколишнього середовища, переробка й утилізація відходів виробництва;
- енергозбереження та підвищення енергоефективності феросплавного виробництва;
- сировинні матеріали феросплавного виробництва та їх підготовка;
- якість феросплавів, перспективи виробництва нових видів феросплавів;
- економіка і менеджмент феросплавного виробництва, маркетингові дослідження ринків феросплавів і їх розвитку.
Серед 47 доповідей обрані переможці, які отримали дипломи та грошові призи від Приватбанку.
Оцінка здійснювалася експертами анонімно окремо по 3-х номінаціях: студенти, аспіранти та молоді вчені, заводські фахівці. Критерії для оцінки були наступні:
- актуальність теми обраної роботи;
- наукова новизна пропонованих теоретичних положень та/або отриманих експериментальних даних;
- вирішення питань енергозбереження, покращення екологічних умов тощо;
- практична цінність та рівень впровадження результатів у промислове виробництво (готовність до впровадження).
Всього на розгляд було надано 47 тез доповідей.
За підсумками рейтингової оцінки встановлені наступні результати (по три кращі роботи у кожній номінації:

Студенти:

1 місце – Дідович Є.І. – Національна металургійна академія України (НМетАУ)
2 місце – Дрей Є.О. НТУУ «КПІ»
2 місце – Пироженко Б.С. НТУУ «КПІ»
3 місце – Вовк В.В. НТУУ «КПІ»
3 місце – Решетніков М.В. Національна металургійна академія України (НМетАУ)
3 місце – Синіцин Я. Національна металургійна академія України (НМетАУ)

Аспіранти та молоді вчені:

1 місце – Казарин Д.А. НТУУ «КПІ»
2 місце – Замковий О. Національна металургійна академія України (НМетАУ)
3 місце – Овчарук Д.С. Національна металургійна академія України (НМетАУ)

Заводські фахівці:

1 місце – Ткаченко Є.В. Нікопольський завод феросплавів (НЗФ)
2 місце – Близнюк Д. Запорізький феросплавний завод (ЗФЗ)
2 місце – Шишкіна Є. Запорізький феросплавний завод (ЗФЗ)
3 місце – Гоц К.Л. Побузький феронікелевий комбінат (ПФК)
3 місце – Солоха Д.В. Побузький феронікелевий комбінат (ПФК)
3 місце – Кучер Д.І. Нікопольський завод феросплавів (НЗФ)

Після закінчення конференції іногородні та іноземні гості в якості екскурсії відвідали лабораторії інженерно-фізичного факультету НТУУ «КПІ».

Сценарний план та теми доповідей конференціїї (pdf) , оргкомітет (pdf)