Подання матеріалів

Порядок роботи редакційної комісії наступний:

• рукопис разом із супровідними документами подається голові редакційній комісії ІФФ (кімната 131 9 корпусу, 204-99-20).
  • Голова редакційної комісії після подання матеріалів призначає експерта, який буде проводити експертизу.

Для отримання грифа «Рекомендовано вченою радою інженерно-фізичного факультету» обов'язковими є такі документи:

• рецензії на рукопис від одного-двох фахівців відповідної галузі знань, що не є співробітниками кафедри авторів/укладачів (1 прим.);
  • рукопис, перша та друга сторінки і зміст завжди друковані, залишаються у комісії (електронна версія надається до друкованої або надсилається на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.);
  • відповідь авторів/укладачів на зауваження рецензентів (1 прим.);
  • висновок відповідального редактора (1 прим.);
  • анотації трьома мовами (українською, англійською, російською) кожна не менше 650 знаків з розміщенням на сайті кафедри (1 прим.);
  • витяг з протоколу засідання кафедри з рекомендацією до видання рукопису та надання йому грифу (1 прим.);
  • робочу програму кредитного модуля (1 прим.);
  • відомості про авторів (1 прим.);
  • обґрунтування доцільності видання (1 прим.);
  • витяг з засідання редакційної комісії (2 прим.);
  • витяг з засідання методичної комісії (3 прим.);
  • витяг з засідання вченої ради ІФФ (3 прим.).

У разі позитивного рішення, редакційна комісія готує витяг із засідання для навчально-методичної комісії ІФФ, яка в свою чергу, рекомендує рукопис до затвердження вченою радою факультету, рішенням якої рукопису надається гриф «Рекомендовано вченою радою інженерно-фізичного факультету» (Відповідно до наказу НТУУ «КПІ» № 1-248 від 03.11.2015 р.).

Засідання редакційної комісії проводиться кожний третій вівторок місяця до засідання навчально-методичної комісії ІФФ:

17 січня 2017 р.
21 лютого 2017 р.
21 березня 2017 р.
18 квітня 2017 р.
16 травня 2017 р.
20 червня 2017 р.

Матеріали необхідно подавати не пізніше ніж за тиждень до засідання редакційної комісії (1, 2 тижні місяця, тобто не пізніше другого вівторка місяця).

Рукопис разом із супровідними документами подається на розгляд редакційної комісії факультету для перевірки відповідності рукопису виду видання (курс лекцій; текст лекцій; конспект лекцій; практикум (збірник задач і вправ, тестові завдання, збірник текстів диктантів і переказів тощо); мовний словник, тлумачний словник, термінологічнй словник; методичні рекомендації (методичні вказівки)).

У разі позитивного рішення редакційна комісія рекомендує рукопис до видання та надання йому грифа і подає його до розгляду на методичній комісії й в разі позитивного рішення на ній на затвердження до вченої ради факультету, рішенням якої рукопису надається гриф «Рекомендовано вченою радою інженерно-фізичного факультету». На підставі рішення вченої ради авторам/укладачам видається витяг з протоколу засідання вченої ради факультету про надання рукопису грифа «Рекомендовано вченою радою факультету».

Для опублікування рукопису як електронного видання на титульному екрані вписується гриф «Рекомендовано вченою радою інженерно-фізичного факультету» та дані про надання грифа (протокол № __ від __________ р.). Після цього файл з електронним виданням розміщується в електронному кампусі НТУУ «КПІ», на сайтах авторів/укладачів (сайтах кафедри, факультету, інституту та НТБ) для вільного доступу до нього студентів.

Електронне видання записується на оптичний диск (CD-ROM), на пакуванні диску вказуються вихідні відомості, а також вписується гриф та дані про його надання. Оформлене таким чином видання зберігається на кафедрі (у методичному кабінеті кафедри) і є навчально-методичним документом, який забезпечує навчальну дисципліну.

Рекомендації автору