Науковий семінар по матеріалам кандидатської дисертації Штофель О.О.

Оголошення

21 лютого 2019 р. о 14:15 в ауд. 203-9 відбудеться науковий семінар по матеріалам кандидатської дисертації за напрямком 05.16.01 «Металознавство та термічна обробка металів» на тему: «Фрактальний аналіз для оцінки взаємозв'язку структури і властивостей конструкційних сталей».

Доповідач:

асистент кафедри загальної фізики та фізики твердого тіла

ФМФ КПІ ім. Ігоря Сікорського                                                                  Штофель О.О.

Науковий керівник: д.т.н., пров.н.с. ІЕЗ ім. Є.О.Патона НАНУ

Рабкіна М.Д.