ОГОЛОШЕННЯ ! Відповідно до рішення адміністративної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського,

31.10.2018 р. о 1430 в ауд. №101 9-го корпусу відбудеться зустріч керівництва ІФФ з представниками студентства факультету.

Запрошується студентський актив: студрада факультету, студрада гуртожитку, профбюро, старости груп, представники студентських наукових товариств та всі бажаючі.

Також запрошуються завідувачі кафедр, куратори груп, відповідальні за навчально-виховну роботу.

Пропонується відповісти на запитання студентів, заслухати їх зауваження і пропозиції, та обговорити такі питання:

-        організація освітнього процесу і її особливості в зимовий період;

-        стан навчальних і допоміжних приміщень факультету;

-        умови проживання студентів в гуртожитках;

-        студентські ініціативи і шляхи їх реалізації;

-        система взаємодії керівництва факультету зі студентськими організаціями;

-        інші питання

Деканат