Візит представників КНР на Інженерно-фізичний факультет

3 2 по 21 вересня спеціалісти Китайської народної республіки відвідали лекції викладачів інженерно-фізичного факультету

IMG b579a819ad3ed957bce3aaeed6a84386 V

-Фазовий склад і властивості двошарових металевих композицій як функція умов отримання і термічної обробки у вакуумі (доц. Котенко І.Є. (лек.1 год.)
-Багатокомпонентні високоентропійние сплави і композиційні квазікристалічні сплави на основі алюмінію: особливості складу, структура властивості, методи отримання (лек.2 год., проф. А.І. Юркова).

- Формування термічно стабільних нанорозмірних плівок силіциду NiSi на монокристалічному кремнії (проф. Макогон Ю.М. (лек.2 год.)

- Вплив термомагнітної і термомеханічної обробки на структуру, властивості і параметри мартенситного перетворення в сплавах з ефектом пам'яті форми (доц. Демченко Л.Д. (лек.1 год.)

- «Чавунне, сталеве і кольорове лиття», (Лекція, доц .. Федоров Г.Є. доц..Сиропоршнев Л.Н. (3 год.)

- «Чавунне, сталеве і кольорове лиття», (лабораторні роботи доц .. Гурія І.М. асіс.Лук'яненко І.В. (3 год.)

- Фізико-хімічні основи зміцнення поверхні легких конструкційних сплавів ультразвукової ударної обробкою при кріогенних температурах (проф. Волошко С.М., (лек.2 год.)
- Створення функціональних покриттів на сталях комбінованими методами з використанням імпульсних концентрованих потоків енергії (лекція доц. Іващенко Є.В. (1 год)

- Створення функціональних покриттів на сталях комбінованими методами з використанням імпульсних концентрованих потоків енергії (лекція доц. Іващенко Є.В. (1 год.)

- Формування градієнтних станів в наношаруватих металевих плівкових композиціях через процеси на зовнішній поверхні (лекція, проф., Член-кор. С.І. Сидоренко (2 год.)

-Зерноподрібнення алюмінієвих сплавів: сучасна теорія, технології та матеріали (лек.2 год. Проф. Михаленков К.В.)
-Прогресивні алюмінієві сплави для отримання фасонного лиття. (Лек.1 год. Проф. Михаленков К.В.)
-Дисперсійне твердіння в алюмінієвих сплавах: сучасні уявлення в застосуванні до розробки нових сплавів (лек.2 год. Проф. Михаленков К.В.)

-Жаростійкі сплави і покриття на основі TiAl для деталей двигунів внутрішнього згоряння і газових турбін. (Доц., Шемет В. Ж. (3 год.)

-Термобар'єрні захисні покриття для лопаток газових і авіаційних турбін. (Доц., Шемет В. Ж. (3 год.)

-Технологія електронно-променевого зварювання. Лабораторні роботи (проф., Член-кор.Лобода П.І. (3 год.)

- Фізико-механічні властивості композиційних матеріалів. Лабораторні роботи (член-кор.Лобода П.І. (3год.)

- Розробка металевих матеріалів для паливних елементів (SOFC) (доц., Шемет В. Ж. (3 год.)
- Закономірності формування мікроструктури литих титано-алюмінієвих композиційних матеріалів (лек. Доц. Гурія І.М. (3 год.)

- Зносостійкі матеріали і покриття в екстремальних умовах експлуатації (кавітації, фретинг-корозії, сухого тертя ковзання. (Лекції, лабораторні роботи проф. С.М. Чернега, (3 год.)

- Зносостійкі матеріали і покриття в екстремальних умовах експлуатації (кавітації, фретинг -коррозіі, сухого тертя ковзання). (Лекції, лабораторні роботи проф. С.М. Чернега, (3 год.)

По закінченні прочитаного курсу лекцій деканом інженерно-фізичного факультету чл.-кор. НАН України, проф.,д.т.н. Лободою П.І. слухачам було вручено сертифікати:

IMG 20180919 144742 IMG 20180919 150143 HDR