СУНФ

Sunf stud

Мета створення Спільного факультету – удосконалення підготовки фахівців для задоволення потреб підприємств України та спільних українсько-європейських, у тому числі українсько-німецьких підприємств.
На перших чотирьох курсах студенти Спільного факультету навчаються за інтегрованими навчальними планами і додатково поглиблено вивчають німецьку мову за спеціальними методиками. Випускники Спільного факультету вільно володіють сучасною технікою, науковомісткими технологіями, європейськими стандартами, німецькою мовою, спроможністю створювати науково-технічну документацію німецькою мовою  та працювати з нею. Після завершення навчання випускники Спільного факультету  отримують диплом Магістра наук німецького зразка та диплом Магістра українського зразка, що дає можливість випускникам знайти висококваліфіковану роботу у будь-якому підприємстві або фірмі як України, так і Європейського співтовариства.

На даний момент вже кілька десятків випускників Спільного факультету успішно працюють за отриманою спеціальністю у провідних установах та закладах України та Німеччини.

Інформація та новини на сайті: gfm.kpi.ua

Sunf